Tema Dirty Beatz je najdugovječniji drum’n’bass kolektiv u Hrvatskoj, a 18. ožujka u dvorani Željezničar u Zagrebu slavi svoj 15. rođendan. Za okrugli, jubilarni rođendan dovode legendu drum’n’bass glazbe Iciclea.
Nakon što je svojim iznimnim producentskim vještinama te brojnim izdanjima privukao pozornost publike, Icicle se trajno preselio u London gdje živi posljednjih 8 godina i ekskluzivno izdaje za Shogun Audio. Iza sebe ima dva odlična albuma, kultne stvari poput Dreadnaught te Xylophobia i mnoštvo live nastupa na najvećim festivalskim pozornicama. Ledenog prati reputacija nepogrešivog i besprijekornog izvođača.
Rođendansko slavlje starta od 22 sata i traje do 7 sati, a cijena ulaznice iznosi 40 kuna do ponoći, 50 kuna do 01:00 te 60 kuna nakon.
