Daske koje život znače

ponedjeljak, 17.04.2017. - četvrtak, 20.04.2017.
knap_630

Od 18. do 21. travnja 2017. na Knapovoj sceni predstavljaju se četiri večernje predstave. Cilj je kroz program Otvorene scene Knap-a ponajboljim amaterskim kazališnim grupama i njihovim predstavama, osigurati profesionalne tehničke uvjete i kazališnu dvoranu kako bi svoj rad mogli predstaviti široj publici.

Ulaz na sve predstave je besplatan.

Prvi je na rasporedu Teatar Gaudeamus s predstavom Salvata, potom Dramska skupina Hrvatskih studija s predstavom Sablasti. Čehovljevog Galeba u koncertnoj dvorani izvodi Točka na i, a Marinkovićevu Groznicu Erkave. Sve su izvedbe u 20 sati.

Kazališne amaterske skupine sastavljene su od glumaca, entuzijasta koji svoje slobodno vrijeme provode na daskama koje život znače. Glumci su privatno raznovrsnih profesija, a većinom su studenti, zaposleni, nezaposleni, a (s)nađe se i pokoji srednjoškolac. Njihove su predstave suvremene, promišljene, inspirirane, prema dramskom predlošku ili autorske.


Povezano