Okoliš zasićen strojevima

srijeda, 20.01.2016. - petak, 05.02.2016.
marko_batista_kontejner

Prvobitno predstavljena 2014. godine, retrospektivna izložba Privremeni objekti i hibridni ambijenti ljubljanskog intermedijskog umjetnika Marka Batiste dolazi u Filodrammaticu 21. siječnja u 19 sati.

Izložba sadrži radove nastale u posljednjih sedam godina umjetnikovog djelovanja, spajajući intermedijske performativne prakse, zvučne i vizualne instalacije te fizičko-osjetilne eksperimente u okolišu zasićenom strojevima, tehnološkim diverzijama i intenzivnim zvukovima.

Kako izgledaju i zvuče Batistini eksperimentalni sustavi elektromagnetske radijacije i prijenosa informacija, elektrokemijski sustavi i visokonaponski eksperimentalni sustavi, poslušajte već u četvrtak na otvorenju izložbe, ili do 6. veljače.

Izložba je najava sajma Napusti normalne naprave (3 N) koji će 5. i 6. veljače u velikoj dvorani riječke Filodrammatice okupiti neobične projekte velikog broja inovatora i uradi-sam entuzijasta iz Hrvatske i svijeta.


Povezano